Medarbeidere

Vår bedriftskultur handler om å stå på det lille ekstra for kunden. Vi vil gjøre en grundig jobb og sørge for å ivareta en tett oppfølging. Våre medarbeidere er engasjerte i sitt fagfelt, og står klare til å hjelpe deg.

Hanne Hassel
Regnskapsmedarbeider
E-post: hanne@sjeiendom.no
Telefon: 22 20 85 00

 

 

 

Trond Kiserud
Forvaltningsansvarlig
E-post: trond@sjeiendom.no
Telefon: 91 69 46 70

 

 

 

Grethe Hofstad
Regnskapsmedarbeider
E-post: grethe@sjeiendom.no
Telefon: 22 20 85 00

 

 

 

May Magnussen
Regnskapsmedarbeider
E-post: may@sjeiendom.no
Telefon: 22 20 85 00

 

 

 

Odd Kristian Johansen
Styreleder

E-post: odd@sjeiendom.no
Telefon: 90 50 85 97

 

 

 

Ulf Ower
Regnskapsfører/daglig leder
E-post: ulf@ftas.no
Telefon: 928 83 101